Jak tráví Vánoce realitní makléř?

Jak tráví Vánoce realitní makléř?

admin_admin Realitní makléři

Vánoce jsou u nás jedním z nejpopulárnějších a nejtradičnějších svátků, a jinak to nevnímají ani realitní makléřky a makléři. Zajímá vás, jak realitní makléři tráví vánoční svátky? Zeptali jsme se makléřů z naší realitní kanceláře Adomus – reality a finance jinak.

Jak tráví Vánoce realitní makléř?

Vánoce jsou svátky klidu a setkávání, a jinak tomu není ani v oblasti realitního trhu. Právě kolem vánočních svátků sice zažívá prodej nemovitostí největší útlum, a tak nastává pro realitní makléře čas oddechu. Mají tím pádem více času na odpočinek a užívání vánoční atmosféry. Ani tak ale nezahálí a se svými klienty zůstávají i přes svátky v úzkém kontaktu.

Je realitní makléř na telefonu i o Vánocích?

I přesto, že se mnoho z nás snaží trávit Vánoce jinak než pracovně, ne vždy to vyjde přesně podle očekávání. Podobně tomu je i u realitních makléřů, kteří často zvedají telefony i během různých svátků. Správný realitní makléř by měl být vždy připraven se vám věnovat, poradit a zodpovědět všechny vaše dotazy.

Tipy na vánoční dárky pro realitní makléře

Blížící se Vánoce nás nutí přemýšlet, čím obdarovat blízké kolem nás. Ať už jde o příbuzné či spolupracovníky, které jste během uplynulého roku potkali. Uvažujete-li tedy o koupi dárku pro svého realitního makléře, určitě je to dobrý tah! Radost může udělat i jen malá drobnost, která potěší a ocení makléřovy schopnosti.

Tím nejlepším dárkem je ale pro realitního makléře vaše spokojenost s jeho službami.

Jak se v zimě prodávají nemovitosti?

Ačkoliv se zimní měsíce nemusejí zdát jako ideální doba na prodej nemovitosti, je tomu právě naopak. Jak již bylo zmíněno, realitní trh v zimě, a především v druhé polovině prosince, zaznamenává mírný útlum. To ovšem vůbec není na škodu, neboť to znamená i menší konkurenci. Čím méně nemovitostí totiž potenciální kupce na trhu uvidí, tím spíše si všimne a zaujme ho ta vaše. Další výhodou je i to, že čím menší konkurence je, tím méně vás “donutí” snižovat cenu.

Přejeme vám krásné a klidné prožití svátků vánočních a úspěšný vstup do nového roku!

Adomus – reality a finance jinak