Zahájili jsme spolupráci s Business Family s.r.o.

Zahájili jsme spolupráci s Business Family s.r.o.

admin_admin Realitní kancelář

Realitní trh není jen o nemovitostech, ale týká se i financí. Abychom našim klientům byli schopni ještě lépe zprostředkovat i tuto oblast, zahájili jsme od 1. září 2022 spolupráci se společností Business Family s.r.o.! Co spojuje naše společnosti a proč bude spolupráce pro naše klienty výhodná? Představujeme vám naše nové „MY“.

Kdo jsou Business Family s.r.o.?

Business Family s.r.o. je tým zkušených poradců s dlouhodobými zkušenostmi, kteří se rozhodli, že vnesou do širší společnosti povědomí o správném zacházení s finančními prostředky. Rozhodli se, že nabídnou své vlastní zkušenosti k položení základů finanční prosperity všech svých klientů.

Dnes společnost Business Family pomáhá svým klientům řídit nejen osobní, ale i firemní finance a umožňuje jim tak lépe pochopit situace na trhu a využít všech, i naoko skrytých možností. Díky tomu jsou pak jejich klienti schopni lépe vytyčit své finanční cíle, definovat svá přání a najít k nim tu nejvýhodnější cestu.

Co nás spojuje a jaká je naše společná vize?

Ke spolupráci společností Adomus – reality a finance jinak s Business Family s.r.o. vedlo hned několik faktorů, z nichž všechny souvisí s hodnotami, které naše společnosti sdílí.

Klíčovým z nich je nárok kladený na kvalitu. Klient, plnění jeho požadavků i být mu oporou v obchodním partnerství je pro nás na prvním místě. Toto jsou hodnoty, na kterých si obě společnosti zakládají.

Společnou vizí je také transparentnost a otevřenost vůči našim klientům. Vždy jednáme s „vyloženými kartami“ a nabízíme férový přístup. Tomu odpovídá i oboustranný motivační důraz „vydělávat společně, nikoliv na vás“.

Spojuje nás také silná orientace na dlouhodobé spolupráce. Spokojený a stálý klient, o něhož systematicky pečujeme, je pro nás skutečná cena za úspěch.

Spojuje nás mnohé!

Stejná filozofie, nároky na kvalitu, servis, dlouhodobá spolupráce a vracející se zákazník. Svět realit a financí jsou naším životním stylem a proto věříme, že tato spolupráce rozšíří možnosti, které svým klientům dokážeme nabídnout.