Jak funguje realitní kancelář?

Jak funguje realitní kancelář?

admin_admin Realitní kancelář

Přinášíme vám blog o tom, jak funguje realitní kancelář a bude směle strohý, avšak velmi výstižný. Realitní kancelář funguje nadstandardně skvěle, pokud se jako začínající realitní makléř či realitní makléřka rozhodnete pro práci v Adomus – reality jinak. Chcete se dozvědět více o tom, co děláme, jak pracujeme i jaké jsou povinnosti realitní kanceláře a co od realitní kanceláře očekávat?

Realitní byznys v Adomus – reality jinak se dělá buď perfektně, a nebo vůbec.

V čem se lišíme od konkurenčních realitních kanceláří?

Jsme ryze česká firma s kvalitním rozsahem služeb pro klienty, místní znalostí a vynikajícími komunikačními i prodejními výsledky. Neorientujeme se na jednorázové zakázky, které tvoří pouze jednorázové peníze. Naším cílem není být největší, ale důležití pro klienty, protože péče a komunikace se zákazníkem přináší spokojeného klienta.

Jak pracujeme v Adomus – reality jinak?

Nevyžadujeme zkušenosti s prací realitního makléře, ale hledáme lidi se zájmem učit se novým věcem. Zajímají nás lidé, kteří umí jednat transparentně a na rovinu. Držíme drobnohled nad odborností a morálními vlastnostmi našich makléřů. Realitní makléři jsou našimi obchodními partnery, ne podřízenými zaměstnanci, a proto mají motivaci poskytovat ty nejlepší služby zákazníkům.

Jaké jsou Adomus výhody pro spokojené klienty?

Poskytujeme zákazníkům online přístup do informačního systému sledování zakázek. Systém jej následně v reálném čase a nezkresleně informuje o průběhu všech obchodních případů, na kterých se podílí.

Patří mezi povinnosti realitních kanceláří i vzdělávací program?

V naší filozofii realitní kanceláře, ano! Od počátku jsme nastavili vysoký standard vzdělávání v rámci Adomus Academy pro začátečníky, stávající makléře, jednatele, ředitele i franchisy. Školení, zkoušky, certifikace, ale i zábava, tak takhle funguje tým realitní kanceláře ve vzdělávacím programu Adomus Academy.

Jste profesionál a chcete zvolit vlastní cestu realitní kanceláře?

Adomus – reality jinak fungují i formou franchisingu. Jako majiteli realitní kanceláře šetříme převážně čas při rozjezdu vlastního businessu. Zaručujeme jistotu úspěchu než při samotném začátku podnikání. Ručíme za snížení nákladů při úvodním školení, systému vzdělávání, vybavení i dalším provozu.

Nehrajte si na profesionály v oboru, ale staňte se jimi s Adomus – reality jinak!