Proč se stát realitním makléřem

Proč se stát realitním makléřem v Adomus – reality jinak?

admin_admin Realitní makléři

„Hodnoty, postoj, systém, kvalita a potenciál jsou důvody, proč jsem se rozhodl pro ADOMUS,“ říká Matouš Kozumplík, realitní makléř Adomus – reality jinak.

Jaké je povolání realitního makléře? Jaká je náplň práce realitního makléře? A proč byste se měli stát realitním makléřem v Adomus – reality jinak?

Co obnáší povolání realitního makléře?

Realitní makléř zprostředkovává koupi, prodej nebo pronájem rezidenčních nemovitostí, komerčních prostorů, pozemků a dalších:

  • je znalec, který je schopen reálně stanovit aktuální cenu nemovitosti a predikovat její vývoj,
  • je odborník v umění komunikace, vyjednávání a sjednocování rozdílných názorů,
  • je profesionál napříč trhu s nemovitosti, kde doporučí tu nejvhodnější, splňující požadavky klienta,
  • je autorita, která určuje aktuální hodnotu nemovitosti, její právní a technický stav a musí mít přehled i v oblasti práva, daní, hypoték aj.

Náplň práce realitního makléře

Náplní práce realitního makléře je zjišťování situace na trhu s nemovitostmi, tipování potenciálních klientů, návštěva nemovitostí a vyjednávání s potenciálními zákazníky, jednání s katastrálními úřady, advokáty i odhadci, smlouvání o ceně, uzavírání kupních, nájemních nebo podnájemních smluv, dokumentace a zodpovědnost.

Proč být realitním makléřem?

Protože jste empatický, spolehlivý, přátelský, časově přizpůsobivý, orientujete se v prostoru, umíte si držet potřebný odstup, zdravě přemýšlíte, jste obchodník, rád se vzděláváte, pevně si stojíte za svými kroky, a hlavně je pro vás práce radost, ne za každou cenu povinnost. V Adomus – reality jinak podporujeme individuální růst každé osobnosti.

Staňte se realitním makléřem a součástí týmu Adomus – reality jinak ještě dnes!

Co vás čeká, pokud se rozhodnete pro kariéru v realitách?

Čekáte hned procházku růžovou zahradou a snadno vydělané miliony? Pokud jste schopný a budete učenlivý, s podporou zkušeného týmu realitních makléřů z Adomus – reality jinak máte vykročeno k lepším zítřkům a vysněným cílům. Jsme oporou v začátcích podnikání, ale i v následném rozvoji.

S vlastní klientelou a úspěšnými akvizicemi od začátku do konce vstupte do světa realit. A i kdyby přišly neúspěchy, mějte hlavu vždy vztyčenou a zakázky vyřešte s grácií svou vlastní.
Prodávejte nemovitosti, jako když nabízíte služby! Čím více uspokojíte potřeby a přání potenciálních zákazníků o nemovitost, tím hlubší a úspěšnější bude spolupráce!

Jednorázové zakázky tvoří jednorázové peníze, nepodceňujte průběžnou komunikaci se svojí klientskou základnou a chtějte pořád víc. Vaším cílem je spokojený a vracející se zákazník!

Ještě pořád řešíte otázku, proč pracovat jako realitní makléř?

Na trhu s nemovitostmi je mnoho realitních společností, ale jen jedna to dělá jinak, Adomus – reality jinak, kde spokojený klient je vždy na prvním místě a zisk chápeme jako odměnu za výborně odvedenou práci.

Změňte svůj životní příběh, stačí jen chtít!