Co vše potřebuje k práci realitní makléř?

Co vše potřebuje k práci realitní makléř?

admin_admin Realitní makléři

Rozhodli jste se změnit své dosavadní zaměstnání nebo podnikání? A přemýšlíte nad profesí realitního makléře či realitní makléřky? Máte obavy, zda je pro tuto pracovní pozici na realitním trhu vhodná doba? Jaké dovednosti, znalosti a vzdělání potřebujete pro práci realitního makléře v dnešní době? V Adomus GEN vás provedeme cestou k úspěchu ve světě realit.

Jste rozhodnuti stát se realitním makléřem či realitní makléřkou?

Nemůžete najít tu správnou realitní kancelář, nebo prostě hledáte novou výzvu? Co byste řekli na to, kdyby vám někdo nabídl možnost, stát se partnerem dlouhodobého systému? Výborně! Stanovili jste si svůj cíl a tvrdě za ním chcete jít. Vybrali jste si správně, kvalitní zázemí a mnohaleté zkušenosti jsou u nás naprostý základ.

Vstupte i vy do světa realit s Adomus – reality jinak

Pokud si vyberete Adomus – reality jinak, tak proto, že o tom jen nemluvíme, ale děláme to na špičkové úrovni, ať už se bavíme o marketingu či přístupu ke klientům. Do prodejů a celého procesu dáváme nadstandardní úsilí, aby klienti dostali vždy něco navíc. Díky tomu se mohou makléři, kteří se stanou našimi partnery, posunout na profesním i osobním „žebříčku“ a stát se nejlepší realitní makléř dnešní doby!

Každý začínající realitní makléř v Adomus – reality jinak dostane veškeré vybavení, které pro svou práci bude potřebovat a bezplatné školení v Adomus Academy do uvedení světa realit. Koordinace zkušenými makléři v praxi i teoreticky a stanovení plánů je základním vstupem pro kariéru v realitách.

Co obnáší práce realitního makléře?

Trpělivost, vytrvalost, upřímnost, transparentnost, pozitivní náladu a aktivní přístup k práci. Ochotu učit se novým věcem a vzdělávat se, péče a komunikace s vašimi klienty je výsledkem vracejícího se zákazníka, tedy váš úspěšný cíl. Školení, mobilní telefon, automobil, software, inzerci a svazek klíčů zajistíme my.

Kdy začne realitní makléř vydělávat?

Počítejte s tím, že první tři měsíce jsou vždy nejtěžší. Potřebujete nabýt klientskou základnu a nabídky pro úvod svého podnikání. Až poté dostanete svou zaslouženou provizi. Nemělo by to být ale o tom, kolik vyděláte ze začátku. Jednorázově to mohou být nízké částky, ale také odměna ve statisících. Jde o to, že vám pomůžeme zajistit dlouhodobě udržitelné a narůstající finanční prostředky, o kterých se vám v zaměstnání jen snilo.

Co realitním makléřům nabízí Adomus – reality jinak?

Školení zdarma ve vzdělávacím systému Adomus Academy. Administrativní zázemí a servis s koordinací zkušených makléřů. Unikátní tipařský systém, a to nejen pro akvizici nových zakázek. Budování vaší osobní značky a on-line reputace. Nadstandardní dlouhodobý příjem a nulové vstupní náklady. Jako bonus pro své zaměstnance plánujeme firemní akce a soutěže. Hledáte novou kariérní oporu? Pak pro vás máme možnosti v podobě Part – Time, Full – Time i Manager úvazku.

Pro schopné zájemce jsou v Adomus GEN dveře vždy otevřené dokořán!