Co obnáší práce realitního makléře?

Co obnáší práce realitního makléře?

admin_admin Realitní makléři

Pokládáte si často otázku, zda vás vaše práce naplňuje? Děláte ji správně? Očekávali jste více? Ubíjí vás stereotyp? Jste vůbec dostatečně ohodnoceni? Work-life balance je fenoménem dnešní doby a dosažení rovnováhy ve všech oblastech života je v dnešní uspěchané době docela výzva. Přesto existují profese, v nichž se vám podaří najít rovnováhu poměrně snadno.

Srdcová záležitost vs. stereotyp

Každý máme své představy o práci a hledáme vhodnou cestu k vysněným cílům. Je vaše práce srdcová záležitost nebo pouze stereotyp? Pokud je odpověď srdcová, děláte ji správně a pokračujte v tom dál. Pokud jste ale s odpovědí zaváhali, je na čase něco změnit!

Staňte se realitním makléřem a součástí týmu Adomus – reality jinak ještě dnes!

Co je práce realitního makléře?

Realitní makléř má flexibilní pracovní dobu a čím více obchodů uskuteční, tím vyšší potenciál výdělku má. Realitní makléř neustále pracuje na své kariéře, musí být trochu psycholog, trochu technik, trochu finanční i právní poradce, trochu režisér i fotograf a dostatečný obchodník. Pro realitního makléře je kontakt se zákazníky denním chlebem, a pokud rádi pracujete s lidmi, pak je práce realitního makléře pro vás ta pravá.

Co je náplní práce realitní makléře?

Náplní práce realitního makléře je zjišťování situace na trhu s nemovitostmi, oceňování nemovitostí, prohlídky nemovitostí a vyjednávání s potenciálními zákazníky, jednání s katastrálními úřady, advokáty i odhadci, uzavírání kupních, nájemních nebo podnájemních smluv, dokumentace, transakce a udržování kontaktu s klienty.

Jaká je práce realitního makléře u Adomus – reality jinak?

Jste aktivní k životu, pozitivní v myšlenkách, vytrvalí k práci? Máte rádi kolektiv, ale dokážete pracovat i samostatně? Jste ochotni se obchodně vzdělávat? Pak pojďme jednat na rovinu! Pokud jste odhodláni stát se úspěšnými realitními makléři v Adomus – reality jinak, nabízíme pozice part time, full time a i post managera, ale hezky pěkně od začátku začněme reality prodávat společně!

  • jsme oporou v začátcích, ale i v následném rozvoji
  • neudáváme tempo práce, ale kvalitu
  • etika, morálka a hodnoty jsou pro nás základním stavebním kamenem
  • inspirujeme vlastními příběhy, motivujeme k výsledkům, budujeme osobní brand

Co dělá realitní makléř Adomus – reality jinak?

Ze začátku to není procházka růžovou zahradou, ale po školení s Adomus Academy se vaše sny začnou plnit v realitu. Bingo! Vaše první úspěšná realizace zakázky, brilantní péče o portfolio zákazníků, bezchybná administrativní dokumentace, to si zaslouží společenskou akci, nebo snad i firemní zájezd?

Realitní byznys v Adomus – reality jinak se dá dlouhodobě dělat buď perfektně, nebo vůbec.