Jak vypadá pracovní den realitního makléře?

admin_admin Realitní makléři

Láká vás realitní byznys? Zajímáte se o povolání realitního makléře či makléřky? Co všechno obnáší práce realitních makléřů, kde začít, jak uspět a jaká je náplň pracovního dne realitních makléřů? Na tyto otázky se vám pokusíme odpověď v dnešním článku.

Proč se stát realitním makléřem?

Pravděpodobně první otázka, kterou si položíte, pokud uvažujete o kariéře v oboru realit. „Tuto otázku jsem slýchával často. Častější však byla, proč jsem se rozhodl pro spolupráci právě se společností Adomus – reality jinak? Protože mě práce v realitách dlouhodobě lákala, a proto jsem se rozhodl poznat většinu realitních kanceláří, které působí na českém trhu. Seznámil jsem se s jejich vizemi, cíli i personálním obsazením. Nechtěl jsem se ale stát jedním z makléřů, kterým jde pouze o jednorázovou provizi, chtěl jsem si vybudovat dlouhodobé vztahy s klienty, tak, aby se na mě s důvěrou obraceli a také mé služby doporučovali dále,“ odpovídá realitní makléř Matouš Kozumplík z kanceláře Adomus – reality jinak.

Co obnáší práce realitního makléře?

Profese realitního makléře vyžaduje vysoké pracovní tempo. Kromě obchodních dovedností se vám bude hodit i cit pro time managment, design, znalost práva, bankovnictví i přehled v odhadování. Nejdůležitější je praxe a zase praxe, proto začněte v roli realitního makléře pod záštitou zaběhlé realitní kanceláře, to je ta nejvhodnější cesta, jak praxi získat včetně všech benefitů, co zprostředkované zázemí realitní kanceláře nabízí.

Jaký je běžný pracovní den realitního makléře?

Sedět v kanceláři, popíjet kávu, skočit si do fitness, pustit si příjemnou hudbu, kontrola, všem se daří, skvělé, opět káva, oběd, dortíček… tak v tomto úvodu tu realitní kancelář už třeba vlastníte, nebo dohlížíte na své franchisy, což jsou cíle, do kterých se v Adomus – reality jinak můžete také vypracovat. Abychom však profesionálně nastavili váš karierní start a postupný profesní růst, myslíme to s vámi dobře, když vám prozradíme, že v kanceláři zpočátku mnoho času nestrávíte. Budete se pohybujete po vybraných lokalitách, mluvit s lidmi, kontrolovat, koordinovat, otevírat nemovitostní dveře u prohlídek, školit se, vzdělávat se, zvedat telefony a nejlepším kamarádem bude svazek klíčů. Zasloužíte si plat hodný profesionálního realitního makléře? ANO, zakázky nepodceňujete a klienti jsou z vás nadšení!

Jaký je pracovní harmonogram realitního makléře?

Existuje něco lepšího, než vám ho ukázat v praxi? Shlédněte motivaci i běžný pracovní den Matouše Kozumplíka, profesionála se stabilním zázemím, kontakty a zkušenostmi z oboru realit. Hodnoty, systém, postoj, kvalita, lidé, a hlavně obrovský potenciál, to jsou přesně ty důvody, proč byste se měli rozhodnout pro Adomus – reality jinak.

SLOVO MÁ Matouš Kozumplík:
Naší povinností je neustále se vzdělávat a umět informace předat


Nastartujte váš každý pracovní den s Adomus – reality jinak.